Пн-Нд: 10:00-21:00
Доставка: від 55 до 70 хвилин

Правила ресторану

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В GASTROPUB ZORI
Загальні правила для гостей:
При знаходженні на території гість дотримується загальноприйнятих етичних норм, дотримується чистоти та порядку, дбайливо ставиться до майна закладу.
У п'ятницю та суботу на території ZORI GASTROPUB діє dress code.
ZORI GASTROPUB не надає послуги з прийому та зберігання особистих речей відвідувачів (сумка, мобільний телефон, гаманець, окуляри, ключі тощо).
ZORI GASTROPUB не несе відповідальності за збереження такого майна, яке залишено на території без нагляду.
У ZORI GASTROPUB заборонено:
-Приходити у стані наркотичного та алкогольного сп'яніння.
-Приносити з собою та розпивати на території ZORI GASTROPUB алкогольні/спиртовмісні напої, приносити на територію продукти харчування, проносити та вживати наркотичні речовини, проносити засоби самооборони, холодну чи вогнепальну зброю.
-Підвищувати тон, сварити, ображати, утискувати інших гостей, співробітників ZORI GASTROPUB, а також фізично карати дитину.
-Виносити атрибутику, інвентар чи інші предмети, що належать закладу за межі території.
На території ZORI GASTROPUB та на прибудинковій території заборонено використання піротехнічних виробів (салютів, феєрверків та ін.)
ZORI GASTROPUB має право відмовити у відвідуванні та обслуговуванні таким гостям.
Загальні правила для гостей із дітьми:
Дитина віком до 16-ти років може перебувати в ZORI GASTROPUB тільки у супроводі батьків або інших законних представників (опікунів, піклувальників).
На території ZORI GASTROPUB відповідальність за дитину несе виключно гість, який супроводжує дитину.
Працівники ZORI GASTROPUB не несуть відповідальності за дитину, яка знаходиться на території закладу, як під наглядом, так і без нагляду гостей.
ZORI GASTROPUB, його співробітники, у тому числі - няня не здійснює послуги організації дозвілля, нагляду, нагляду, виховання та догляду за дитиною, незалежно від віку. Перераховані функції на території ZORI GASTROPUB виконуються виключно гостем, який супроводжує дитину, в повному обсязі, самостійно та під свою відповідальність (*умови поширюються також на випадки перебування дитини у дитячій кімнаті).
Працівники ZORI GASTROPUB (включаючи няню) не несуть відповідальності за шкоду, заподіяну життю, здоров'ю та майну гостя, у тому числі дитині, за відсутності винних дій працівників.
Поведінка гостей та їхніх дітей, що знаходяться на території ZORI GASTROPUB, не повинна заважати іншим гостям, загрожувати безпеці життя та здоров'я.
У разі некоректної поведінки дитини (агресивна поведінка по відношенню до інших дітей або гостей, небезпека заподіяння шкоди життю та здоров'ю, майну, порушення загальноприйнятих норм поведінки, адміністрація має право відмовити гостям у відвідуванні.
Знаходження дітей у п'ятницю та суботу, під час шоу-програми лише у дитячій кімнаті або поряд із батьками.

Правила є обов'язковими для виконання всіма гостями, без винятку, у тому числі гостями з дітьми, для Вашого максимально комфортного відпочинку.